Konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną rozstrzygnięty
Na tegoroczny konkurs na najpiękniejszą ozdobę świąteczną, organizowany przez Dom Kultury w Kętach, nadesłano 216 prac.
Nagrody oraz dyplomy będą wręczone na wernisażu wystawy pokonkursowej w Domu Kultury w Kętach w dniu 19 grudnia 2017 o godz. 17:00.
WYNIKI KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ:
PRZEDSZKOLE
OZDOBA ŚWIĄTECZNA:
1. LENA KOLASA – Przedszkole Integracyjne ELF Bielsko – Biała
2. MARTA MYNARSKA – SPWP nr 9 w Kętach
3. ADAM KOZIEŁ – SPWP nr 8 w Kętach
WYRÓŻNIENIA:
1. POLA ADAMSKA – SPWP nr 7 w Kętach
2. DAWID DUSIK – SPWP Bielany
3. ARKADIUSZ KRAMARZ – SPWP nr 8 w Kętach
4. MICHAŁ GAŁUSZKA – SPWP nr 8 w Kętach
KARTKA:
1. MARTA MYNARSKA – SPWP nr 9 w Kętach
2. PATRYCJA KWAŚNIAK – SPWP nr 8 w Kętach
3. JOANNA BADOWSKA – SPWP nr 7 w Kętach
BOMBKA:
1. ALEKSANDRA DZIEDZICKA – SPWP nr 1 w Kętach
2. ANIA SURMA – SPWP Bielany
3. AMELIA NOWAK – ZSP Łęki
WYRÓŻNIENIE:
1. MARTA MYNARSKA – SPWP nr 9 w Kętach
SZKOŁA PODSTAWOWA I-III
OZDOBA PRZESTRZENNA:
1. WIKTORIA KWIOTEK – SP nr 2 w Kętach
2. ANIELA OLEARCZYK – SP nr 1 w Kętach
3. WIKTORIA KUŚ – SP nr 1 w Kętach
WYRÓŻNIENIE:
1. JULIAN LEGIEŃ – SP nr 1 w Kętach
2. MIKOŁAJ WIECZOREK – ZSP w Witkowicach
3. SEBASTIAN WÓJCICKI – SP w Bielanach
4. ŁUKASZ KOWALCZYK – ZSP nr 3 w Kętach
KARTKA:
1. ZUZIA MAJDAK – SP w Nowej Wsi
2. WIKTORIA KANIK – SP nr 1 w Kętach
3. EMILIA WOJEWODZIC – SP nr 1 w Kętach
WYRÓŻNIENIE:
1. EMILIA SURMA – ZSP nr 3 w Kętach
BOMBKA:
1. KLAUDIA JAROMIN – SP nr 1 w Kętach
2. LENA TOMICA – ZSP nr 3 w Kętach
3. MARIA ISKIERKA – SP nr 2 w Kętach
SZKOŁA PODSTAWOWA IV-VI
OZDOBA PRZESTRZENNA:
1. AMELIA KRASOŃ – SP w Bielanach
2. AGNIESZKA JAROSZ – SP nr 1 w Kętach
3. KAROLINA MARKIEL – SP nr 1 w Kętach
3. ANTONI CHWIERUT – SP w Bielanach
KARTKA:
1. KONRAD TOBIASZ – SP w Bielanach
2. JULIA MROZIK – SP w Bielanach
3. Kinga Zięba – DK Kęty
BOMBKA:
WYRÓŻNIENIE:
1. WOJCIECH GREGORCZYK – SP nr 1 w Kętach
GIMNAZJUM/ VII KLASA SZKOŁY PODSTAWOWEJ
OZDOBA PRZESTRZENNA:
1. KATARZYNA BUTOR – ZSP Bulowice
KARTKA:
WYRÓŻNIENIE:
1. IWONA WACIĘGA – ZSG nr 2 w Kętach
2. ADAM ŚMIECH – SOSW Kęty
BOMBKA:
WYRÓŻNIENIE:
1. PAWEŁ SORDYL – SP w Bielanach
SZKOŁY ŚREDNIE
OZDOBA PRZESTRZENNA:
1. WIKTORIA MADZIA – PZ nr 11 Kęty
DOROŚLI
OZDOBA PRZESTRZENNA:
1. AGNIESZKA KOSOWSKA
2. BLANKA BAKOWICZ
3. KAZIMIERA KAWCZAK
BOMBKA:
1. KACZMARCZYK HELENA
2. AGNIESZKA KOSOWSKA
3. PAWEŁ GŁĄB
WYRÓŻNIENIE RODZINNE:
RODZINA WENDA – MILENA I KSENIA WENDA
Autor: DK Kęty
Opublikowano 16 grudnia 2017